Sayfalar

20 Nisan 2017 Perşembe

Rival de Loop bb corrector     Herkese merhaba,
  Havalar bir ısınıyor bir serinliyor.Tam yaz moduna da henüz giremedik.Ama biliyoruz ki havalar ısındıkça daha az makyaj yapmaya ve cildimize daha az ürünler sürmeye başlayacağız.İşte bu nedenle kendime Rival de Loop'un bb correctorunu aldım.Aslında şu an hali hazırda kullandığım bir bb krem var ama ben Rival de Loop'un ürününü göz altıma kullanmak için tercih ettim.
  Özellikle göz altım için alma nedenine gelirsek,bir buçuk senedir gözümün altında bir yağ bezesi var ismi Xanthelasma beze de değil aslında yağ deposu deniliyor.Kolestrolü olanlarda yada kolestrolü yüksek olanlarda çıkıyor.Ama belirtmeliyim ki her kolestrolü olanda da olmuyor.Sanırım biraz genetik.Bu yağ bezesi  özellikle göz çevresinde ve bazen de vücudun farklı yerlerinde çıkabiliyor.Kendi başına bir zararı olmasa da estetik olarak biraz moral bozucu olabiliyor.Tedavisi yok alınsa bile zamanla tekrar yenileyebiliyor.Kolestrolüme hala baktırmadığım için ilaç da kullanmıyorum şu an.Belki ilaç kullandığımda daha azalır.
   Gelelim tekrar konumuza işte ben bu yağ bezesini yazın kapatıcı çok kullanmadan manipüle etmek için RdeL'nin correctorunu aldım.Bendeki 02 Medium tonu.Ürün bir tüpte,ucundaki minik süngerin ortasında ürün çıkıyor ve o süngerle ürünü rahatlıkla   uygulayabiliyoruz.

   Önce ve sonrası fotoğrafında görüldüğü gibi renginde epeyi bir değişiklik oldu.Evet tamamiyle kapamadı zaten öyle bir kapatıcılık da beklemiyordum ama yağın rengi ve formu daha silikleşti.Belki üzerine concealer desteği ile daha başarılı sonuç elde edilir.Ben üründen şimdilik memnun kaldım sanırım istediğim işi gayet uygun bir fiyata görecek.
  Sizin cilt kusurlarınızı kapattığınız ürünler var mı?Nelerdir?Sevgiler
  

18 yorum:

 1. Çok merak ettim bende inceleyim, fiyatı ne kadardı?

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullan fiyatına göre bence oldukça iyi 😊

  YanıtlaSil
 3. Güzel miş merak ettim bende:)

  YanıtlaSil
 4. aa böyle bir kapatıcısı mı varmış Rival de Loop'un bakayım nasılmış yapısı falan..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Genelde standların alt tarafında olduyo biraz ufak bir ürün olduğu için gözden kaçmıştır :D

   Sil
 5. Bunu değerlendirmeye aldım, sanırım birkaç rengi vardır :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. iki renk var yanlızca light bir de medium :D

   Sil
 6. Gözaltımdan ben de müzdaribim :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yani çok çok güçlü bir ürün değil ama zaten yaz bastırdıkça birşey sürülmez en azında hafif ürün arayanlar için ideal

   Sil
 7. bende de var bundan günlük makyajımda kullanıyorum güzel bir ürün

  YanıtlaSil
 8. Ben de süngerli olanlardan maybelline'i aldım. Bakalım beğenecek miyim. Güle güle kullan...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkür ederim sen de güle güle kullan :D

   Sil
 9. bb kremimin bitmesine yakın bu kapatıcıyı görmem iyi oldu. Artık bb krem bile ağır geliyor havalar gittikçe sıcaklıyor malum sadece göz altlarım için denemek istiyorum bu ürünü teşekkürler...
  bloğumuza bekleriz :)

  YanıtlaSil
 10. Yazin bunada mutlaka bakayım burda yokki gidip istedigimi alamiyorum sevgiler:))

  YanıtlaSil