Sayfalar

27 Ocak 2017 Cuma

Termalife/Moshos Garden yorumlarım

     

        Herkese merhaba
  Bugün size etkinliğimizde sponsorlarımızdan gelen ve denediğim iki ürünü paylaşacağım
  ↝İlki Termalife peloid yüz maskesi
  Bilmeyenler için peloid çamur anlamına geliyor.Ürün termal su karışımlı,mineralli ve doğal peloidden üretilmiş.Kil maskelerinin hayranı olduğum için bu ürünü de heyecanla hemen kullanmak istedim.Öncelikle bir paketi fazla fazla yetiyor hatta ben hepsini tüm yüzüme uygulayamadığımdan birazı da malesef pakette çöpe gitti :( kil maskeleri gibi önce sürünce koyu bir rengi oluyor sonra kurudukça ve sertleştikçe renk açılıyor.Tüm ürün sertleşip açık gri olunca da yıkıyoruz.Benim cildim hassas olduğundan ben arkasındaki kullanımında yazan 8-10 dk kadar cildimde beklettim.Ciltte reaksiyon gösterme durumu var bende olmadı ama fotoğrafta da gördüğünüz gibi sertleşmiş ki yüzümde garip bir ifadeyle poz vermişim :D
   Ürün ciltteki sivilce oluşumunu engelleyip,detox yapmayı ve cildi yenilemeyi vaad ediyor.Ben de ilk kullanımda ciltte ferahlama oluyor.Ama daha çok kullandıkça eminim daha gözle görünür sonuçlar elde edeceğime inanıyorum.
  ↝Gelelim diğer ürüne Moshos Garden sweetheart all day moisturizer
 Moshos garden organik ve bitkisel birleşimlerden oluşan ürünleri ile bilinmekte.Bu ürününün içeriğinde kara buğday özütü kullanılmış.İnstagram hesabımı takip edenler bilirler ben bu ürünü kullandıktan 2 dk sonra yüzüm dışarı verdi ve alerji yaptı.Daha önce hiç bir kozmetikte böyle bir reaksiyon görmediğim için başta baya korktum çünkü kızarıklık,yanma ve batma oldu.İşin ilginci elimdeki fazla kremi bacağıma sürüştüm bacağımda bir sıkıntı olmadı.Neyse ki yarım saat sonra hepsi geçti.Bu bana şöyle bir ders oldu bir daha hiçbir ürünü cildimde az bir yere denemeden kullanmayacağım.
  Neye alerjim olduğunu tam anlayamadığımdan Moshos Garden ürünlerini bir süreliğine ortadan kaldırdım.O yanma hissini tekrar yaşamak istemiyorum.
   Eveet benden bu seferlik bu kadar.Sizin daha önceden kozmetikle ilgili böyle alerjik reaksiyonlarınız oldu mu?Sevgiler


13 yorum:

 1. moshos garden daha önce hiç kullanmadım o yüzden yaşadığın duruma çok üzüldüm neyseki geçmiş, termalife ben de kullanmış ve anlatmıştım bana iyi gelmişti :)

  YanıtlaSil
 2. moshos'un ürünleri fena değil ama ne kadar doğal da olsa alerjik reaksiyona sebep olabiliyor işte bir de bu maskeleri 1-2 ayda kuruyuveriyor kullanamadım bile doğru dürüst..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çabuk kuruyo olması kötü tabi ki..Teşekkürler.Sevgiler :D

   Sil
 3. termalife maskeyi kullandık bizde eşim oğlum ve ben, 3 kişiye yeterli geliyor, sonucundan memnun kaldık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ohh aile boyu bakım olmuş..Ne güzel.Sevgiler

   Sil
 4. termalife maskeyi seviyorum ve içinde gerçekten çok ürün var tek kullanımlık olmayan ürünleri seviyoruz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet gerçekten güzel bir maske..Sevgiler :D

   Sil
 5. Urunu bir kucuk bolumde once denemek en iyisi cunku banada alerji yapabiliyor sevgiler❤

  YanıtlaSil
 6. Urunu bir kucuk bolumde once denemek en iyisi cunku banada alerji yapabiliyor sevgiler❤

  YanıtlaSil
 7. Alerjil reaksiyon aklımda bulunsun, temkinli olmakta fayda var çok teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet biraz deneyip sonra tüm yüze uygulamak gerekiyor

   Sil