Sayfalar

30 Ekim 2014 Perşembe

Koşun Gratis'de indirim var

    
 Gratis 200 mağaza olma şerefine dört günlük (30,31,1,2 Kasım) herşeye %40 ve Gratis karta +%10 indirim yaptığını duyurdu.Tabii ben durur muyum? Hemen bugün ziyaret ettim.Bütçe açığı nedeni ile az parça ürün almış olsamda bu indirimden çook memnun kaldım.Sizin için sırada beklerken fotoğraf da çektim.


  Göründüğü gibi mağazada inanılmaz bir kalabalık vardı.Hatta indirimi bilmeyip kalabalığı gören de girmişti.Yalansız bir 10 dk kasa kuyruğunda bekledim toplam 49 tl para ödedim neler mi aldım...  Eklips'in yelpaze seklindeki Fan brush'ı ve The Balm'ın Give crease a chance iki başlıklı fırçasını aldım Maybelline eye studio master duo eyeliner'ını aldım ki bu eyelinerın özelliği ucu yassı olduğu için ince istersek aplikatörü yan çevirip,kalın istiyorsak aplikatörü düz tutarak kullanabiliyoruz.

   İki adet retro makyaj çantası biri daha büyük o makyaj malezemelerim için diğeri daha ufak ve ince onu da makyaj fırçalarımı koymak için kullanacağım.Ve tabii ki olmassa olmaz Benri marka makyaj temizleme pedleri.


2 yorum: